Ayyıldız Hakkında

Ayyıldız gübre ve inşaat olarak yılların tecrübesiyle, siz müşterilerine Rize, İyidere ve Kalkandere’de çeşitli sektörlerde hizmet veriyoruz. Ayyıldız,hizmet ağımızı genişleterek Trabzon’dan Artvin’e kadar tüm gübre çeşitlerinin lojistiğini gemilerle yapıp bayi ve müşterilerimize fabrikadan daha ucuza gübremizi verebilmek için gübre çeşitlerini bir çatı altında topluyoruz. Ayrıca enerji, gayrimenkul ve gıda gibi sektörlerde başlattığımız yeni projelerle kapsamımızı genişletmeyi sürdürüyoruz. İnşaat malzemesi olarak 4.000 kalem inşaat malzemesi ile en kapsamlı inşaat malzemelerini sunuyoruz.

“Bölgenin en büyük kapalı alanı ve servis ağına sahibiz ve Türkiye’nin her yerine hizmet veriyoruz.” Kuruluşumuzdan bu yana müşteri odaklı çalışma prensibimizden taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz. Bizi biz yapan ve bugünlere ulaşmamızı sağlayan en büyük etkinin siz değerli müşterilerimiz olduğu bilincindeyiz ve her zaman bu bilinçte kalacağımızı taahhüt ederiz.

Kurumsal Yönetim

1990 yılında kurulmuş olan firmamız inşaat malzemeleri alanında faaliyet  vermekteydi. Sonrasında bünyemize kattığımız gübre satışı ile bölgedeki  etkinliğimiz gün geçtikçe arttırdık. Şimdi ise bünyemizde lojistik,  gıda, kömür gibi faaliyetleride ekleyerek hedeflerimizi gerçekleştirmenin grurunu yaşamaktayız. 

Markamıza Güveniyoruz

En kaliteli hizmeti sunup, en uygun fiyat politikamızı faaliyetlerimizin tamamına entegre etmeyi misyon edinip, insanların alım gücüne göre fiyatlarımızı belirledik. En çok tercih edilen firma olmamızdaki en büyük etkinin güleryüzlü ve çözüm odaklı olmamızdan gelmektedir. 


Abone Ol

Son gelişmelerden haberdar olmak için e-mail adresinizi giriniz.


Copyright © 2023 Ayyıldız Grubu